Demir Doğrama Demir Doğrama

Demir Doğrama

Demir doğrama metal sistemleri yaşantımızın hemen hemen her alanında yer tutmaktadır.Demir doğrama modellerinin saymakla bitmeyen tercih amaçları oldukça fazladır.Demir Doğrama İstanbul yaşantımızda korkuluk sistemleri olarak tercih edilmesi, ticaret yapan farklı işletmeler tarafından kendi bünyelerinde masalar, sandalyeler, asma katlar, yangın merdivenleri, çelik güçlendirme, yangın kapıları, demir merdiven ve korkulukları gibi alanlarda karşımıza çıkmaktadır.

Demir Doğrama işlemlerinizi kendi üretim firmamızda tasarlayarak uygulama yapmaktayız.

Gelişen teknoloji ile birlikte değişen demir doğrama sistemleri artık mikro ve makro işletmeler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedirler. Kentsel dönüşüm ile birlikte başlayan değişim farklı mimari yapıları da beraberinde ortaya çıkarmıştır. Demir Doğrama İstanbul Avm' ler, Hoteller, Devlet Kamu Binaları, Özel Antrepolar, Prefabrik evler gibi. Yapılan değişik modellerdeki tüm yaşam alanlarında demir doğrama modelleri tercih edilmiştir.Özellikle bir demir doğrama ürünü olan Çelik Konstrüksiyon sistemleri tercih edilen ilk demir doğrama ürünüdür.Çelik Konstrüksiyon kullanım alanlarını saymakla bitiremeyiz.Bir kaç örnek vermemiz gerekirse Teras kapatmalarında, bina güçlendirmelerinde, Asma kat yapımlarında, Çatı Kapatmalarında, köprü yol yapımlarında ilk tercih edelen demir doğrama ürünü olmaktadırlar.

Demir doğrama satış ve uygulama firması Volkanlar Metal yaptırmak istediğiniz tüm demir doğrama ürünlerine beş yıl işçilik garantisi vermektedir.Yaptığımız tüm demir doğrama işlerimiz Avrupa Standartlarına uygun kaynak yaparak montaj aşamasına getirilmektedir.

Demir doğrama imalatcı firması olarak vermiş olduğumuz başlıca hizmet alanlarımız sırasıyla aşağıda yer almaktadır.